SKIPAS ZDARMA - skipas se slevou
Přihlásit se

Skipasy se slevou na Skipas zdarma

Jak akce skipas zdarma funguje

Časopis SNOW přináší svým čtenářům možnost „na zkoušku“ zdarma navštívit lyžařská střediska v Česku, na Slovensku i v Alpách!

Kupóny na skipas zdarma najdete v každém vydání časopisu SNOW kromě speciálu SNOW market. Cílem je představit vám lyžařská střediska, která se všeobecné pozornosti doposud schovávala nebo jsou zcela nově vystavěná. Kromě toho, že si o středisku přečtete v časopise, získáváte navíc exkluzivní možnost navštívit jej na zkoušku zdarma! Z vlastní zkušenosti víme, že spokojenost je nejlepší reklama.


Za vytrhávací kupón z časopisu můžete získat skipas zdarma v uvedeném období platnosti akce, která se středisko od střediska liší - někde akce platí celou sezónu, jinde jen několik týdnů. Podmínkou získání skipasu zdarma může být koupě jednoho dalšího skipasu (1+1 zdarma), příp. vlaková jízdenka (ČD Ski).


Jak využít kupón na skipas zdarma z časopisu SNOW


1. Nejpozději den před návštěvou aktivujte kupón na www.skipas-zdarma.cz

Před první aktivací se musíte jednoduše zaregistrovat pomocí své e-mailové adresy. Poté do aktivačního formuláře u vybraného střediska na www.skipas-zdarma.cz vyplníte své osobní údaje a datum návštěvy. To můžete v případě potřeby změnit, ale nejpozději 1 den před plánovanou návštěvou.

Tip: Jestliže si ve svém uživatelském profilu vyplníte adresu, při příští aktivaci skipasu ji budete mít již předvyplněnou.


2. Vyplňte kupón v časopise

Před návštěvou střediska vyplňte na kupón požadované údaje, především aktivační kód, podle kterého si na pokladně střediska mohou ověřit, že kupón využívá osoba, na kterou je aktivován.

Proč je nutné kupón aktivovat na konkrétní jméno? Aby každý čtenář mohl využít daný kupón jen jednou.


3. Ve středisku vyměňte kupón za skipas

V den vaší návštěvy si na pokladně lyžařského střediska jednoduše vyměníte kupón z časopisu za skipas. Kupón vytrhněte z časopisu až na pokyn obsluhy pokladny ve středisku, není-li v aktivačním formuláři uvedeno jinak.

Proč je nutné kupón vytrhnout až na pokladně střediska? Aby z časopisu nemohl být ukraden již během distribuce.

Každý čtenář má nárok na výměnu jednoho kupónu během platnosti akce. Nárok na skipas zdarma nelze vymáhat, a to zejména mimo udané datum návštěvy nebo při opakované návštěvě areálu.FAQ aneb nejčastější dotazy k akci skipas zdarma


Jak si mohu kupón z časopisu SNOW aktivovat?

Na těchto stránkách si vyberete středisko, které byste rádi navštívili, kliknete na "aktivovat skipas" a vyplníte své osobní údaje.


Proč musím vyplnit datum návštěvy střediska?

Akce je určena pro čtenáře časopisu SNOW, nikoliv pro náhodně příchozí návštěvníky. Aktivaci s uvedením data návštěvy je proto nutné provést nejpozději 1 den předem.


Mohu změnit datum návštěvy střediska?

Ano, ale nejpozději jeden den před původně uvedeným datem návštěvy - např. 15. ledna můžete uvést jako datum návštěvy nejdříve 16. ledna.


Co se stane, pokud si nestihnu svůj kupón aktivovat?

Ztrácíte nárok na výměnu kupónu za skipas zdarma. Středisko se tak brání případnému přeprodeji časopisů s kupóny náhodně příchozím návštěvníkům.


Co se stane, pokud kupón z časopisu vytrhnu dříve než na pokyn obsluhy v pokladně střediska?

Ztrácíte nárok na výměnu kupónu za skipas. Chráníme tím čtenáře před vytržením kupónu během distribuce.


Co znamená, pokud je na kupónu v časopise uvedeno:

Zdarma (1 den)
Za kupón z časopisu obdržíte v uvedeném období platnosti akce jeden 1denní skipas zcela zdarma. Stačí si svůj kupón aktivovat na těchto stránkách.

1+1 zdarma (1 den)
Za kupón z časopisu obdržíte v uvedeném období platnosti akce jeden 1denní skipas zdarma, pokud si zároveň koupíte jeden další (totožný) 1denní skipas. Stačí si svůj kupón aktivovat na těchto stránkách.

1+1 zdarma s jízdenkou ČD (1 den)
Za kupón z časopisu obdržíte v uvedeném období platnosti akce jeden 1denní skipas zdarma, pokud si zároveň koupíte jeden další (totožný) 1denní skipas a zároveň přijedete vlakem a prokážete se platnou jízdenkou ČD. Přesné podmínky jsou uvedeny na kupónu nebo na www.cd.cz/cdski.