SKIPAS ZDARMA - skipas se slevou
Přihlásit se

Skipasy se slevou na Skipas zdarma

Jak akce skipas zdarma funguje

Časopis SNOW obsahuje vytrhávací kupóny, díky nimž mohou čtenáři navštívit lyžařská střediska navštívit „na zkoušku“ zdarma!

Kupóny na skipas zdarma najdete v každém vydání časopisu SNOW kromě speciálu SNOW market. Cílem je představit čtenářům méně známá nebo modernizovaná lyžařská střediska, a to v období jejich předpokládané nižší návštěvnosti.


Za vytrhávací kupón z časopisu získáte skipas zdarma v uvedeném období platnosti akce - v některých střediscích akce platí celou sezónu, jinde jen několik týdnů. Podmínkou získání skipasu zdarma bývá koupě jednoho dalšího skipasu (1+1 zdarma), příp. vlaková jízdenka (ČD Ski).


Jak využít kupón na skipas zdarma z časopisu SNOW


1. Na konci časopisu najděte a vytrhněte příslušný kupón.

Nemáte časopis? Vyhledejte nejbližší prodejní místo nebo si jej objednejte.

2. Nejpozději 1 den před návštěvou areálu kupón aktivujte na svou osobu a požadovaný termín.

Před první aktivací se musíte zaregistrovat pomocí své e-mailové adresy. Poté do aktivačního formuláře u vybraného střediska na www.skipas-zdarma.cz vyplníte své osobní údaje a datum návštěvy. To můžete v případě potřeby změnit, ale nejpozději 1 den před plánovanou návštěvou.

Tip: Jestliže si ve svém uživatelském profilu vyplníte adresu, při příští aktivaci skipasu ji budete mít již předvyplněnou.

3. Po úspěšné aktivaci se zobrazí aktivační kód, který spolu se jménem vyplňte na vytrhávací kupón.

Aktivační kód najdete spolu s datem návštěvy i ve svém uživatelském profilu. Podle něj si v pokladně střediska mohou ověřit, že kupón využívá osoba, na kterou je aktivován.

Proč je nutné kupón aktivovat na konkrétní jméno? Aby každý čtenář mohl využít daný kupón jen jednou během platnosti akce.

4. V pokladně areálu při nákupu skipasu předložte kupón.

V den návštěvy v pokladně lyžařského střediska jednoduše vyměníte kupón z časopisu za skipas.

Dříve bylo nutné v pokladně předložit časopis s dosud nevytrženým kupónem. Kvůli pohodlí a bezpečnosti čtenářů i obsluhy pokladny nyní stačí předložit již vytržený kupón.

Nezapomeňte:

  • Kupón může využít pouze osoba, na jejíž jméno je aktivován.
  • Kupón je možné využít pouze v den, na který je aktivován.
  • Každý má nárok na aktivaci pouze jednoho kupónu do daného střediska během platnosti akce.
  • Aktivační údaje (jméno, adresa, datum narození) musí souhlasit s údaji na dokladu totožnosti (při případné kontrole za účelem zamezení zneužití akce).

Nárok na uplatnění kupónu nelze vymáhat, a to zejména mimo uvedené datum návštěvy nebo při opakované návštěvě areálu. Změna vyhrazena.

FAQ aneb nejčastější dotazy k akci skipas zdarma


Jak si mohu kupón z časopisu SNOW aktivovat?

Na těchto stránkách si vyberete středisko, které byste rádi navštívili, kliknete na "aktivovat skipas" a vyplníte své osobní údaje.


Proč musím vyplnit datum návštěvy střediska?

Akce je určena pro čtenáře časopisu SNOW, nikoliv pro náhodně příchozí návštěvníky. Aktivaci s uvedením data návštěvy je proto nutné provést nejpozději 1 den předem.


Mohu změnit datum návštěvy střediska?

Ano, ale nejpozději jeden den před původně uvedeným datem návštěvy - např. 15. ledna můžete uvést jako datum návštěvy nejdříve 16. ledna.


Co se stane, pokud si nestihnu svůj kupón aktivovat?

Ztrácíte nárok na výměnu kupónu za skipas zdarma. Středisko se tak brání případnému přeprodeji časopisů s kupóny náhodně příchozím návštěvníkům.


Co znamená, pokud je na kupónu v časopise uvedeno:

Zdarma (1 den)
Za kupón z časopisu obdržíte v uvedeném období platnosti akce jeden 1denní skipas zcela zdarma. Stačí si svůj kupón aktivovat na těchto stránkách.

1+1 zdarma (1 den)
Za kupón z časopisu obdržíte v uvedeném období platnosti akce jeden 1denní skipas zdarma, pokud si zároveň koupíte jeden další (totožný) 1denní skipas. Stačí si svůj kupón aktivovat na těchto stránkách.

1+1 zdarma s jízdenkou ČD (1 den)
Za kupón z časopisu obdržíte v uvedeném období platnosti akce jeden 1denní skipas zdarma, pokud si zároveň koupíte jeden další (totožný) 1denní skipas a zároveň přijedete vlakem a prokážete se platnou jízdenkou ČD. Přesné podmínky jsou uvedeny na kupónu nebo na www.cd.cz/cdski.