SKIPAS ZDARMA - skipas se slevou
Přihlásit se

Skipasy se slevou na Skipas zdarma

Jak akce skipas zdarma funguje

Časopis SNOW přináší svým čtenářům možnost „na zkoušku“ zdarma navštívit lyžařská střediska v Česku, na Slovensku i v Alpách!

Kupóny na skipas zdarma najdete v každém vydání časopisu SNOW kromě speciálu SNOW market. Cílem je představit vám lyžařská střediska, která se všeobecné pozornosti doposud schovávala nebo jsou zcela nově vystavěná. Kromě toho, že si o středisku přečtete v časopise, získáváte navíc exkluzivní možnost navštívit jej na zkoušku zdarma! Z vlastní zkušenosti víme, že spokojenost je nejlepší reklama.


Za vytrhávací kupón z časopisu můžete získat skipas zdarma v uvedeném období platnosti akce, která se středisko od střediska liší – někde akce platí celou sezónu, jinde jen několik týdnů. Podmínkou získání skipasu zdarma může být koupě jednoho dalšího totožného skipasu (1+1 zdarma), anebo za kupón obdržíte skipas zdarma bez dalších podmínek – podrobné podmínky zjistíte u každého střediska uvedeného na těchto stránkách.


Jak využít kupón na skipas zdarma z časopisu SNOW

1. Nejpozději den před návštěvou aktivujte kupón na www.skipas-zdarma.cz

Jak získáte aktivační kód? Jednoduše! Před první aktivací je nutné se zaregistrovat pomocí e-mailové adresy. Poté do aktivačního formuláře u vybraného střediska na www.skipas-zdarma.cz vyplníte své osobní údaje a datum návštěvy. To můžete v případě potřeby změnit, ale nejpozději den před plánovanou návštěvou.

Tip: Jestliže si ve svém uživatelském profilu vyplníte adresu, při příští aktivaci skipasu ji budete mít již předvyplněnou.


2. Vyplňte aktivační kód na kupón

Před návštěvou střediska vyplňte do kupónu aktivační kód, podle kterého si na pokladně střediska mohou ověřit, že jste to opravdu vy.

Proč je nutné kupón aktivovat na konkrétní jméno? Toto opatření zabraňuje případnému zneužití akce – zejména opakovanému využití kupónu.


3. Ve středisku vyměňte kupón za skipas

V den vaší návštěvy si na pokladně lyžařského střediska jednoduše vyměníte kupón z časopisu za skipas. Jen pozor: z důvodu zabezpečení akce vytrhněte kupón z časopisu až na pokyn obsluhy pokladny ve středisku, není-li v aktivačním formuláři uvedeno jinak!

Každý čtenář má nárok na výměnu jednoho kupónu během platnosti akce. Nárok na skipas zdarma nelze vymáhat, a to zejména mimo udané datum návštěvy nebo při opakované návštěvě areálu.FAQ

Proč nesmím kupón z časopisu vytrhnout předem?

Kupón vytrhnete až na pokyn obsluhy v pokladně lyžařského areálu, aby se zabránilo případnému kopírování kupónů, pokud by platil sám o sobě (pak by byla nutná kontrola, zda jde o originál, nebo kopii s rizikem zdržení). Také tím snižujeme riziko, že bude kupón odcizen již v distribuci – při zasílání časopisu předplatitelům nebo v trafice.


Jak si svůj kupón mohu aktivovat?

Na těchto stránkách si vyberete středisko, které byste rádi navštívili, kliknete na „aktivovat skipas“ a vyplníte své osobní údaje.


Proč musím vyplnit datum návštěvy střediska?

Zjednodušujeme tím administraci na pokladně lyžařského střediska, abyste nemuseli stát větší frontu.


Mohu změnit datum návštěvy střediska?

Ano, ale nejpozději můžete datum změnit jeden kalendářní den před aktuálně uvedeným datem návštěvy – např. v den 15. ledna můžete uvést jako datum návštěvy nejdříve den 16. ledna.


Co se stane, pokud si zapomenu svůj kupón aktivovat?

Ztrácíte nárok na výměnu kupónu za skipas. Bráníme se tak spekulacím, kdy někteří lidé prodejem časopisu např. na parkovišti lyžařského střediska parazitují na této akci.


Co se stane, pokud kupón z časopisu vytrhnu dříve než na pokyn obsluhy v pokladně střediska?

Ztrácíte nárok na výměnu kupónu za skipas. Bráníme tak případnému kopírování kupónů a chráníme tím i čtenáře, aby jim někdo kupón nevytrhl již v distribuci.


Co znamená, pokud je na kupónu v časopise uvedeno:

Zdarma (1 den)
Za kupón z časopisu obdržíte v uvedeném období platnosti akce jeden 1denní skipas zcela zdarma. Stačí si svůj kupón aktivovat na těchto stránkách.

1+1 zdarma (1 den)
Za kupón z časopisu obdržíte v uvedeném období platnosti akce jeden 1denní skipas zdarma, pokud si zároveň koupíte jeden další (totožný) 1denní skipas. Stačí si svůj kupón aktivovat na těchto stránkách.

1+1 zdarma s jízdenkou ČD (1 den)
Za kupón z časopisu obdržíte v uvedeném období platnosti akce jeden 1denní skipas zdarma, pokud si zároveň koupíte jeden další (totožný) 1denní skipas a zároveň přijedete vlakem a prokážete se platnou jízdenkou ČD. Přesné podmínky jsou uvedeny na kupónu nebo na www.cd.cz/cdski.