Souhlas - SKIPAS ZDARMA - skipas se slevou
Přihlásit se

Skipasy se slevou na Skipas zdarma - Souhlas

Souhlas

Souhlas se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení

V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 uděluji souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů společnostem SLIM media s.r.o. (vydavatelství časopisů SNOW a spol.) a SNOW CZ s.r.o. (provozovatel portálů aliance SNOWmedia.cz) se sídlem Husitská 344/63, 130 00 Praha 3, jakožto správcům a zpracovatelům, za účelem zařazení do databáze správce a dalšího marketingového zpracování, tj. zasílání obchodních sdělení a nabízení výrobků a služeb prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou.

Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoliv bezplatně odvolat e-mailem na registrace@snow.cz (předmět „storno“ pro odvolání souhlasu).

Osobní údaje jsou uchovávány v elektronické podobě v souladu s platným nařízením nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 a jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetí osobě.

Nejčastější dotazy (FAQ):

Zasílání obchodních sdělení

Na poskytnutou e-mailovou adresu vám budeme zasílat newsletter s aktuálními informacemi o časopisech SNOW, NORDIC a SWISSmag, dále o portálech SNOW.cz, Bezky.NET, WILD-CAT.cz a dalších z aliance SNOWmedia.cz a o akčních nabídkách v e-shopu SNOW.

Pravidelný newsletter zasíláme cca 2× měsíčně, a to zejména v období od října do března vždy při vydání nového čísla časopisu SNOW.

Komerční newsletter (např. nabídka zimní dovolené, lyžařského vybavení, automobilů a dalších produktů přímo či nepřímo spojených s lyžováním) zasíláme max. jednou měsíčně a současně max. 6× za rok (vaše e-mailová adresa přitom není poskytnuta zadavateli komerčního sdělení.)

Osobní údaje nejsou poskytovány třetí osobě

Osobní údaje, které poskytujete, nepředáme žádné třetí osobě. Výjimkou jsou expediční a přepravní společnosti (např. Česká pošta, PPL), kterým jsou předány pouze údaje nezbytné k doručení objednaného zboží. V případě aktivace kupónu na skipas zdarma (www.skipas-zdarma.cz) jsou osobní údaje zpřístupněny provozovateli lyžařského areálu, a to výhradně za účelem zamezení zneužití akce.

U soutěží platí aktuální soutěžní podmínky a osobní údaje jsou zpravidla poskytnuty obchodním partnerům poskytujícím výhry (poskytnutí údajů je uvedeno v podmínkách soutěže).

Nesouhlasím se zpracováním osobních údajů a zasíláním newsletteru

V případě, že nesouhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení e-mailem, odškrtněte zaškrtávátko „Souhlasím se zasíláním newsletteru“ ve svém profilu. Nesouhlas můžete uvést i do poznámky ve své objednávce anebo zaslat e-mailem na registrace@snow.cz (do předmětu uveďte „storno“).

Jak mohu později odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů a zasíláním newsletteru?

Zašlete e-mail na registrace@snow.cz a do předmětu uveďte „storno“ – e-mailová adresa bude vyřazena z databáze newsletteru, a to až do případného výslovného udělení nového souhlasu.

Každý zasílaný newsletter zároveň obsahuje informaci o možnosti jeho odhlášení v patičce e-mailu.