Tanvaldský Špičák - SKIPAS ZDARMA - skipas se slevou
Přihlásit se

Tanvaldský Špičák

Tanvaldský Špičák - skipas zdarma

Tanvaldský Špičák
1+1

Varianta skipasu:

1+1 zdarma
1 den

Období platnosti skipasu:

15. - 29.01.2016 a
05. - 28.03.2016
Skipas aktivujte
níže na této stránce

Tanvaldský Špičák je největší lyžařským areálem Jizerských hor s pěti rozmanitými sjezdovkami všech obtížností a dvěma 4sedačkami a jedním z nejsnáze dostupných horských areálů z Prahy.

Tanvaldský Špičák - aktivace

Kupón na skipas zdarma z časopisu SNOW můžete využít jen v období platnosti akce a teprve poté, co si jej aktivujete (min. 1 kalendářní den před datem návštěvy střediska).

Upozornění: podmínky platnosti kupónu byly v průběhu akce provozovatelem areálu upraveny - viz tučně označené informace níže!

Podmínkou získání skipasu 1+1 zdarma bylo podle podmínek uvedených na kupónu v časopise předložení jízdenky ČD do uvedené cílové stanice - akce byla tedy určena pro cestující vlakem, což mělo vyplynout jednak z podmínky "s platnou jízdenkou", jednak ze souvisejícího článku v daném vydání časopisu, kde jsou uvedené informace o vlakovém spojení do střediska. Vzhledem k tomu, že někteří čtenáři se domáhali výměny kupónu i přesto, že zjevně přicestovali autem, rozhodl se provozovatel areálu ve spolupráci s Českými dráhami k úpravě podmínek tak, aby jednoznačně zamezovaly spekulativnímu výkladu. Bohužel tím čtenáři zároveň přicházejí např. o možnost využít akce, pokud přicestují vlakem z nejbližšího okolí, nebo pokud je doprovod vyzvedne autem, což původní "volné" znění podmínek dovolovalo. Jízdenka nadále nemusí být označena průvodčím, aby cestující nebyli připraveni o výhodu v případě, že z provozních důvodů nedojde ke kontrole jízdenek.

Jak získat skipas zdarma:

  1. Kupón nejprve aktivujte na www.SKIPAS-ZDARMA.cz, a to nejpozději jeden den přede dnem návštěvy akvaparku. Obratem se zobrazí váš aktivační kód, který najdete spolu s datem návštěvy i ve svém uživatelském profilu. (Před první aktivací je nutné se zaregistrovat pomocí e-mailové adresy.)
  2. Na kupón vyplňte získaný aktivační kód a datum návštěvy areálu.
  3. Kupón vytrhněte až při nákupu skipasu v pokladně areálu a odevzdejte jej, zároveň předložte platnou jízdenku ČD pro dvě osoby (nebo dvě jízdenky pro jednu osobu) do stanice Tanvaldský Špičák.Za kupón obdržíte při koupi jednodenního skipasu druhý jednodenní skipas zdarma, a to v období 15. 1.–29. 1. 2016 a 5. 3.–28. 3. 2016. Den uplatnění slevy musí být shodný s dnem platnosti jízdenky. Sleva se neposkytuje na jízdenky vydané ve stanicích a zastávkách Josefův Důl, Antonínov, Jiřetín a Smržovka. Slevu 1+1 skipas zdarma nelze kombinovat s jinými slevami.Každý má nárok na výměnu jednoho kupónu během platnosti akce. V případě, že aktivační údaje vyplněné na www.SKIPAS-ZDARMA.cz nesouhlasí s údaji na dokladu totožnosti nebo aktivace není provedena alespoň jeden den před návštěvou, nárok zaniká. Nárok na výměnu kupónu nelze vymáhat, a to zejména mimo udané datum návštěvy nebo při opakované návštěvě areálu. Změna vyhrazena.

Období platnosti skipasu:

15. - 29.01.2016 a
05. - 28.03.2016

Skipas v současné době nelze aktivovat.

Aktuální informace

Výška sněhu Nový sníh Kvalita sněhu Otevřené lanovky/vleky Otevřené sjezdovky
0 cm 0 cm žádný 1 / 8 0 z 9 km

Více o středisku Tanvaldský Špičák najdete na SNOW.CZ

profil střediska | sněhové zpravodajství | počasí | webkamera | mapa | ceny skipasů | diskuze o středisku

Diskuze: Tanvaldský Špičák

Ke skipasu nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.