Aqualand Moravia - SKIPAS ZDARMA - skipas se slevou
Přihlásit se

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia - skipas zdarma

Aqualand Moravia
1+1 zdarma

Varianta skipasu:

1+1 zdarma
1 den

Období platnosti skipasu:

25.11. - 23.12.2019 a
02. - 31.01.2020
Skipas aktivujte
níže na této stránce

Aqualand Moravia - aktivace

Kupón na vstupenku zdarma z časopisu SNOW můžete využít jen v období platnosti akce a teprve poté, co si jej aktivujete (min. 1 kalendářní den před datem návštěvy střediska). 

Jak získat vstupenku zdarma:

1. Kupón nejprve aktivujte na www.SKIPAS-ZDARMA.cz, a to nejpozději jeden den přede dnem návštěvy akvaparku. Obratem se zobrazí váš aktivační kód, který najdete spolu s datem návštěvy i ve svém uživatelském profilu. (Před první aktivací je nutné se zaregistrovat pomocí e-mailové adresy.) 2. Na kupón vyplňte získaný aktivační kód a datum návštěvy akvaparku. 3. Kupón vytrhněte až při nákupu v pokladně Aqualandu Moravia a odevzdejte jej.

Za kupón obdržíte při zakoupení jednoho celodenního nezlevněného vstupu do Aqualandu Moravia (konkrétně vstup DOSPĚLÝ AQUA + SPA Forum Romanum Wellness jednorázově na 180 minut – cena 1 098 Kč) druhý celodenní vstup se stejnými parametry pro doprovázející osobu, a to v období 25. 11.–23. 12. 2019 a 2. 1.–31.1.2020.


Každý má nárok na výměnu jednoho kupónu během platnosti akce. V případě, že aktivační údaje vyplněné na www.SKIPAS-ZDARMA.cz nesouhlasí s údaji na dokladu totožnosti nebo aktivace není provedena alespoň jeden den před návštěvou, nárok zaniká. Nárok na výměnu kupónu nelze vymáhat, a to zejména mimo udané datum návštěvy nebo při opakované návštěvě areálu. Změna vyhrazena.

Období platnosti skipasu:

25.11. - 23.12.2019 a
02. - 31.01.2020

Pro aktivaci skipasu musíte být přihlášeni.

     přihlásit

Aktuální informace

Více o středisku Aqualand Moravia najdete na SNOW.CZ

profil střediska | ceny skipasů | diskuze o středisku

Diskuze: Aqualand Moravia

Ke skipasu nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.