Herlíkovice - SKIPAS ZDARMA - skipas se slevou
Přihlásit se

Herlíkovice

Herlíkovice - skipas zdarma

Herlíkovice
1+1

Varianta skipasu:

1+1 zdarma
1 den

Období platnosti skipasu:

01.02. - 30.04.2017
Skipas aktivujte
níže na této stránce

Herlíkovice jsou dobrou volbou pro ty, kdo si chtějí užít nadprůměrného převýšení a nechtějí jezdit moc hluboko do hor. Díky své poloze na kraji Vrchlabí patří Herlíkovice mezi dopravně nejsnáze dostupné areály. Hlavní svah Žalý s tratěmi všech náročností a 500m převýšením i vedlejší Bubákov s cvičnými loukami jsou obslouženy pohodlně 4sedačkovými lanovkami.

Herlíkovice - aktivace

Kupón na vstupenku zdarma z časopisu SNOW můžete využít jen v období platnosti akce a teprve poté, co si jej aktivujete (min. 1 kalendářní den před datem návštěvy střediska). 

Jak získat vstupenku zdarma:

  1. Kupón nejprve aktivujte na www.SKIPAS-ZDARMA.cz, a to nejpozději jeden den přede dnem návštěvy areálu. Obratem se zobrazí váš aktivační kód, který najdete spolu s datem návštěvy i ve svém uživatelském profilu. (Před první aktivací je nutné se zaregistrovat pomocí e-mailové adresy.)
  2. Na kupón vyplňte získaný aktivační kód a datum návštěvy areálu.
  3. Kupón vytrhněte až při nákupu skipasu v pokladně areálu a odevzdejte jej.


Za kupón obdržíte při koupi jednodenního skipasu druhý jednodenní skipas zdarma, a to v období od 1. 2. 2017 do konce sezóny.


Každý má nárok na výměnu jednoho kupónu během platnosti akce. V případě, že aktivační údaje vyplněné na www.SKIPAS-ZDARMA.cz nesouhlasí s údaji na dokladu totožnosti nebo aktivace není provedena alespoň jeden den před návštěvou, nárok zaniká. Nárok na výměnu kupónu nelze vymáhat, a to zejména mimo udané datum návštěvy nebo při opakované návštěvě areálu. Změna vyhrazena.

Upozornění: skipas podle přepravních podmínek areálu není přenosný na třetí osobu, a nemůže být tedy ani přeprodán. Skipas je v takovém případě bez náhrady zablokován.

Období platnosti skipasu:

01.02. - 30.04.2017

Pro aktivaci skipasu musíte být přihlášeni.

     přihlásit

Aktuální informace

pondělí
(27.3.)
úterý
(28.3.)
středa
(29.3.)
čtvrtek
(30.3.)
pátek
(31.3.)
sobota
(01.4.)
neděle
(02.4.)
pondělí
(03.4.)
úterý
(04.4.)
12°
14°
12°
11°
14°
15°
12°

10°
0 mm 0 mm 1.9 mm 0 mm 0 mm 0 mm 10.5 mm 0 mm 0 mm
Light breeze, 6.8 km/h z West-southwest. Light breeze, 8.3 km/h z West-southwest. Light breeze, 9.4 km/h z Northwest. Light breeze, 10.4 km/h z Northwest. Light breeze, 11.5 km/h z South. Light breeze, 11.5 km/h z Southeast. Light breeze, 11.5 km/h z West-northwest. Gentle breeze, 13.7 km/h z North-northwest. Light breeze, 9 km/h z East.

Zdroje dat předpovědi pošasí Herlíkovice: Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Výška sněhu Nový sníh Kvalita sněhu Otevřené lanovky/vleky Otevřené sjezdovky
0 cm 0 cm žádný 0 / 10 0 z 13 km

Více o středisku Herlíkovice najdete na SNOW.CZ

profil střediska | sněhové zpravodajství | počasí | webkamera | mapa | ceny skipasů | diskuze o středisku

Kde skipas uplatnit


Web:

www.snowhill.cz/herlikovice

Diskuze: Herlíkovice

Ke skipasu nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.